کلیه اصول و رویه‏‌های سایت مینوبوک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی :

مینوبوک برای سفارشات خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند  شماره های تماس ، آدرس و … را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت مینوبوک جزئی از اموال سایت مینوبوک محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت مینوبوک و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.minoobook.ir می باشد.

ثبت و ارسال سفارش :

–  در تمامی روزها ( حتی تعطیلات رسمی ) می توانید سفارش خود را ثبت کنید و در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرید .

– تحویل سفارش در اماکن عمومی و حضوری امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس ایمیل و یا شماره همراه خود را دقیق برای ما ارسال کنید .

– در صورت بروز مشکل در سبد خرید مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده ، سایت مینوبوک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پشتیبانی :

ما در مینوبوک با پشتیبانی از ساعت ۱۰  الی ۲۲  تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌دهیم. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.